Македонски | Shqip | English |

DUKAN so dozvolla za gradba i komunalli PRODADENO

Се продава од: KEMAL 12 мар. 20:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 48 m2
Локација: Кичево
Простории : Друго
SE PRODAVA DUKAN NA PLOSTAD ,VO STROGIOT CENTAR NA KIÇECO , SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA I PLATENI KOMUNALIJI ZA IZGRADBA NA 4 SPRATA (PODRUM , 2 SPRATA DUKANI I 2 SPRATA STANOVI ).ZA PODETALNI INFORMACII JAVETE SE VO AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI ORTAK , KEMAL 072524206 , Viber 070782844.
SHITET DUKAN NË QENDËR TË KËRÇOVËS (PLOSHTAD ) ME LEJE PËR NDËRTIM DHE KOMUNALE TË PAGUARA PËR 4 KAT ( PODRUM , 2 KAT DYQANE , 2 KAT BANESA )PËR INFORMACIONE MË TË HOLLËSISHME LAJMROHUNI NË AGJENCIONIN PËR PATUNDSHMËRI ORTAK , QEMAL ALILI 072524206 , 070782844.
Нема посетени огласи
Кон почеток