Македонски | Shqip | English |

Deloven objekt od 70m2 vo Kicevo

Се продава од: Hristijan 14 јан. 05:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Boris Kidric
Површина: 70 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Se prodava deloven objekt so imoten list i cela potrebna dokumentacija, na dobra lokacija vo blizina na Opshtinata
Нема посетени огласи
Кон почеток