Македонски | Shqip | English |

DELOVEN OBJEKT VO KICEVO

Се продава од: Влатко 24 септ. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 32 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Se prodava ili izdava deloven objekt so povrsina od 32 m2 ,na ul. 11ti Septemvri, vo zgradata Kopacka.
Kontakt Vladko 070 318 320.
Нема посетени огласи
Кон почеток