Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo centar na Kicevo

Се продава од: васко 27 мар. 15:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 100 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
јавување после 17 часот.
Нема посетени огласи
Кон почеток