Македонски | Shqip | English |

Delovni prostorii dukani vo Kicevo

Се продава од: Продажба на деловен простор 18 септ. 12:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Се продаваат дуќани
Површина: 159 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Се продаваат деловни простории во центарот на Кичево на многу атрактивна локација со прекрасен поглед и големи надворешни тераси на самиот почеток од Калето.Дуќаните се со квадратни од 159м2 и 200м2 и се во тек на градба.
Нема посетени огласи
Кон почеток