Македонски | Shqip | English |

DUKAN KAJ BERZA VO KICEVO

Се продава од: Влатко 16 мај 11:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

45 000 ЕУР

Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Se prodava dukjan na berza od 21 m2. Dukjanot e na prizemje i ima galerija od 16m2.
Cena 45000 eur.
Нема посетени огласи
Кон почеток