Македонски | Shqip | English |

Dukan vo Kicevo

Се продава од: Kate 04 јун. 21:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

28 000 ЕУР

Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Vo kicevo se prodava dukan na ul.Ohridska so povrsina od 36m2 prizemje 19m2 i potkrovje 17m2 so moznost za doizgradba
Нема посетени огласи
Кон почеток