Македонски | Shqip | English |

Fabrika za teska industrija vo Kicevo

Оглас од претпријатие. Се продава од: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 13 септ. 14:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Површина: 140000 m2
Локација: Кичево
Простории : Индустрија и Работилница
Се продава фабрика за тешка индустрија на парцела од 140000м2.

за подетални информациии на телефон 078450631
Нема посетени огласи
Кон почеток