Македонски | Shqip | English |

PROEKT BENZISKA AVTOPAT KUMANOVO SKOPJE

Оглас од претпријатие. Се продава од: NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR 29 окт. 12:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

43 ЕУР   50 ЕУР

Адреса: KUMANOVO
Површина: 9920 m2
Локација: Кичево
Простории : Индустрија и Работилница
HITNO - СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 9921м2 НА САМ АВТОПАТ КУМАНОВО - СКОПЈЕ - БИЗНИС ПРОЕКТ СО МАРКИЦА ВО ОСНОВА ОД 3670м2 ИЛИ ПО ДУП ПРЕДВИДЕНО П+3 = 15м ВИСИНА СО ДОЗВОЛЕНА ПОВРШИНА ЗА ГРАДЕЊЕ ОД 14.720 м2.ВО 4ри ЕТАЖИ. ПОКРАЈ БЕНЗИСКА ПУМПА МОЖЕ ДА СЕ ИЗГРАДАИ ГОЛЕМ БИЗНИС ЦЕНТАР, МОДЕРЕН АВТО СЕРВИЗ ЗА ТОВАРНИ И ЛЕСНИ ВОЗИЛА - ПОТОЧНО СЕ ЗА ПОТРЕБИТЕ НА ИНВЕСТИТОРОТ. ЦЕНАТА ЗА ПЛАЦот 9921м2 УРБАНИЗИРАН = 60 еуро по м2
Нема посетени огласи
Кон почеток