Македонски | Shqip | English |

Audi A4 1.9 90 ks

Се продава од: Simona 14 мај 21:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 МКД

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 30 000 - 34 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A5
Se prodava audi a4 1.9 90ks, reg, klimatronik elektrika na stakla , greaci na sedishta napraveno golem i mal servis dve novi gumi za povekje na 078274543 cena 2000e
Нема посетени огласи
Кон почеток