Македонски | Shqip | English |

BMW 118 D Top Sostojba

Се продава од: Samir 21 јул. 18:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: 1-серии / BMW
Модел: 118
Se prodava BMW 118 D
-2006 god
-184.000 km
-klimatronik
-el,prozori x4
-el.retrevizori
-senzor za dozd
-maglenki
-abs.srs.dct
-airbeg x6
-start-stop sistem
-centralno
-4.5 /5.4/7.7 potrosuvacka na gorivo
-2xkluca
Voziloto e bukvalno kako novo!Napraven e komplet servis na 18.02.2018 servisna kniska .Mnogu ekonomicno uvezeno e od Svajcarija plateni se site davacki do registracija.TOP Sostojba !! Garancija 100% cena po dogovor . Info :071343355
Нема посетени огласи
Кон почеток