Македонски | Shqip | English |

BMW 320d

Се продава од: BMW 21 јул. 20:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 000 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 95 000 - 99 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
Kolata e vo perfektna sostojba full oprema novi gumi Mishelin registrirano do 11-2019.So 184 ks bukfalno pali vozi.
Нема посетени огласи
Кон почеток