Македонски | Shqip | English |

Ford Transit

Се продава од: Meti 21 јул. 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 15.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Transit
Ford
Нема посетени огласи
Кон почеток