Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220 cdi

Се продава од: arben 08 фев. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 200
se prodava mercedes benz c200 cdi vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток