Македонски | Shqip | English |

Peugeot 205 1.0

Се продава од: Marjan 22 мај 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

300 ЕУР

Година: 1993
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 205
Peugeot 205 1.0 reg. Do 28 05 2019 so defekt moze I na Delovi info 071-249-172

Нема посетени огласи
Кон почеток