Македонски | Shqip | English |

Rover 416 Si -98

Се продава од: Христијан 05 мај 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.170 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 000 ЕУР   2 000 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Rover
Модел: 416
Rover 416Si 1.6к 111к.с. 1998 година,
Бензин/Плин(LPG),
Фул опрема, централна брава,
Колата е во одлична состојба, регистрирана, со атест плин, редовно сервисирана(менети се филтрите, амортизерите и сите ситници од потрошен материјал). Електроника на стакла и ретровизори. Плинскиот уред е сместен во просторот за резервна гума, со што не опфаќа никаков простор во багажот. Колата е во одлична состојба и вреди да се види. МОЖНО Е И ЗАМЕНА, ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА (МОЖЕ ДОГОВОР НА ЛИЦЕ МЕСТО).Нема посетени огласи
Кон почеток