Македонски | Shqip | English |

VW Golf -00

Се продава од: golf 16 мај 16:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

20 000 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
uvezen od svajcarija.vo vozna sostojba...
Нема посетени огласи
Кон почеток