Македонски | Shqip | English |

APRILIA PEGASO STRADA 660

Се продава од: aleksandar 23 јун. 14:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Локација: Кичево
Марка: Aprilia
Модел: Pegaso
Motorot e vo perfektna sostojba spreman za sezona komplet novi gumi (dunlop) za poveke informacii javetese.bez zameni
Нема посетени огласи
Кон почеток