Македонски | Shqip | English |

Furukawa 645

Се продава од: Seat Selimoski Вчера 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кичево
Возила : Градежни машини
Bager Furukawa 26t 1986god. Vo dobra rabotna sostojba moze dase vide i proba. Moze i zamena so pomalo vozilo i vasa doplata. Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток