Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

Оглас од претпријатие. Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 12 јул. 09:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 1
Адреса: Bulevar Osloboduvanje 27/1-2
Површина: 1 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Друго
Локација: Кичево
До колку имате потреба од купување или продавање на недвижен имот ( стан, куќа, земјиште, деловен објект ) искористете го нашето професионално посредување. За повеќе информации јавете се на
045/511-377
070/318-320
071/449-247
Или посетете ја нашата Агенција за надвижности "Okey" - Кичево на бул. Ослободување 27/2 (непосредно до судот)
Нема посетени огласи
Кон почеток