Македонски | Shqip | English |

Kuka na magistralen pat Kicevo

Оглас од претпријатие. Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 11 мар. 05:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 4
Површина: 281 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Кичево
Se prodava kukja na magistralen pat so vkupna povrsina od 281 m2 so nova golema markica za gradba.
Povekje informacii na 070 318 320 Vlatko
Агенција за недвижности "ОКЕЈ"
Нема посетени огласи
Кон почеток