Македонски | Shqip | English |

KUKA SO 3 SPRATA PLUS GARAZA VO KICEVO

Се продава од: Sinan 21 јул. 17:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 9
Адреса: Karpos Arso Vojvoda
Површина: 350 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Нема
Локација: Кичево
Se Prodava Kuka so 350m2. Kukata ima 3 Sprata i plus Garaza. Sekoj Sprat ima poseben Vlez. Sekoja Soba ima izlez za na Tarasa. Moze vo sekoe Vreme dase vidi. Cena po dogovor. MK 071221202 CH 0041786672112
Нема посетени огласи
Кон почеток