Македонски | Shqip | English |

KUKA SO TRI PLACA

Се продава од: KEMAL 01 јул. 13:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 8
Површина: 1800 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Друго
Локација: Кичево
SE PRODAVA KUKA SO TRI PLLACA SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA ZA GRADBA NA TRI KUKI , MESTOTO SE NAOGJA DO PUCKO PETROLL VO STROG CENTAR NA KICEVO
KONTAKT AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI ORTAK KEMAL 072524206 , Viber 070782844 .
SHITET SHTËPI NË AFËRSI TË PUCKO PETROLLIT ME TRI PARCELLA PËR NDËRTIM (3 PLLACE ) DHE ME DOKUMENTACION TË KOMPLETUAR PËR NDËRTIM TË TRI SHTËPIVE , Kontakt AGJENCIONI PËR PATUNDSHMËRI ORTAK , QEMAL ALILI 072524206 , Viber 070782844 .
Нема посетени огласи
Кон почеток