Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kicevo

Се продава од: Aleksandar Вчера 21:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 5
Површина: 110 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Дрва
Локација: Кичево
Se prodava kuka od 110m2 dvorno mesto od 460 m2 cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток