Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kicevo

Се продава од: Goran 22 јул. 12:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 6
Адреса: Osojski pat
Површина: 180 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Дрва
Локација: Кичево
Kujkata e vo selo Osoj-Kicevo,ima vnatresna povrsina od 180m2, i nadvoresna okolu 1000m2, legalizirana,struja, voda, kanalizacija, i moznost za gradba uste na minimum 2 kujki.
Нема посетени огласи
Кон почеток