Македонски | Shqip | English |

NOVA KUKA VO STROG CENTAR

Се продава од: KEMAL 01 јул. 13:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 10
Површина: 370 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Централно
Локација: Кичево
SE PRODAVA NOVA KUKA NA IDEALNA LOKACIJA ZA ZHIVEENJE VO CENTAROT NA GRADOT SO TRI SPRATA , SEKOJ SPRAT IMA 120 m2 .I DVORNO MESTO 370m2 , GARAZHA I PARNO GREENJE KUKATA E KOMPLETNO UREDENA .KONTAKT KEMAL 072524206 , Viber 070782844.
SHITET SHTËPI E RE NË QENDËR TË QYTETIT NË NJË LAGJE TË QETË PËR BANIM , SHTËPIA KA 3 KATË TË KOMPLETUAR NGA 120 m2 , OBORR PREJ 370m2 , GARAZHË DHE NXEMJE QENDRORE .Inf:072524206, viber 070782844.
Нема посетени огласи
Кон почеток