Македонски | Shqip | English |

Zgrada ne dogradena vo Kicevo ulica Kopacka

Се продава од: Sabit Shejdoski 21 јул. 16:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: > 10
Број на спратови: 4 спрат
Греење: Нема
Локација: Кичево
Povrsina na dvorno mesto: 400 kvadrati
Povrsina na zgradata: 460 kvadrati
Нема посетени огласи
Кон почеток