Македонски | Shqip | English |

Zgrada vo Kicevo

Се продава од: Sabit Shejdoski Вчера 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: > 10
Адреса: Ulica Kopacka
Површина: 470 m2
Број на спратови: 4 спрат
Греење: Друго
Локација: Кичево
Povrsina na zgradata: 470m²
Povrsina na dvorot: 410m²
Нема посетени огласи
Кон почеток