Македонски | Shqip | English |

Shitet parcelle 430 m2

Се продава од: Bekim 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

34 500 ЕУР

Површина: 430 m2
За живеалиштето: Плац
Локација: Кичево
Shitet parcelle!
Нема посетени огласи
Кон почеток