Македонски | Shqip | English |

Objekt i ri Nov objekt

Се продава од: xhevdet ismaili 22 јул. 23:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Локација: Кичево
Objekt i ri ne ndertim me banesa nga 85m2 dhe 95m2.
Nov objekt vo dogradba so stanovi po 85m2 i 95m2
Нема посетени огласи
Кон почеток