Македонски | Shqip | English |

Stan na ubava lokacija vo Kicevo

Се продава од: Dragan Majic 05 авг. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: РУДНИЧКА
Површина: 69 m2
Локација: Кичево
Се продава стан на убава локација,на приземје реновиран со дворно место од 130 м2 и можност за доградба на истиот.Цената по договор.Отворени се сите понуди.Има можност за купување и на половина станбена зграда односно двата стана во иста вертикала со комплет дворно место и можност за доградба и надграба на истата половина.
Нема посетени огласи
Кон почеток