Македонски | Shqip | English |

Golf Plus carinet mk

Се продава од: Mejran 03 јан. 16:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 300 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Пласница, Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf Plus
190.000km 2005 2.0 140kw Disel 6 brzini... kontakt 079230590
Нема посетени огласи
Кон почеток