Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Orlanci

Се продава од: Сузана 08 ноем. 19:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Вранештица, Кичево
Простории : Индустрија и Работилница
Се изнајмува деловен објект во с. Орланци, со вкупна површина од 3842м2, фабричка хала со површина од 617м2, канцеларии со површина од 75м2 и чуварница со површина од 12м2.
Контакт: Сузана 076434039
Нема посетени огласи
Кон почеток