Македонски | Shqip | English |

Hp laptop

Се продава од: Selim 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 2.310 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

300 ЕУР

Локација: Зајас, Кичево
Производи : Лаптопи/Notebook
Марка: HP
Модел: Drug model
Shes laptop i perdorur vetem 4 muaj i sjell nga germania
Processor i7 3710qm 2.3 ghz
8 giga ram
500 giga hdd
2 grafika----intel grafich 4000---nvidia 630gt 2 giga
Нема посетени огласи
Кон почеток