Македонски | Shqip | English |

se prodava

Се продава од: mefa 13 јун. 03:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 МКД

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 5 000 - 9 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Зајас, Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Ka
se prodava
Нема посетени огласи
Кон почеток