Македонски | Shqip | English |

Jeep Compass 4x4 2.4 Benzin Plin -08

Се продава од: Farma Zajaz 22 јул. 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.360 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 000 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Зајас, Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Jeep
Модел: Compass
Se provava Jeep Compass 4x4 2.4 Benzin/Plin godina 2008, Plin i Folia so A-Test.
145000 km

Shes Jeep Compass 4x4 2.4 Benzin/Plin
viti 2008, Plin dhe Folia me A-Test.
145000 km
Нема посетени огласи
Кон почеток