Македонски | Shqip | English |

LESNIK EKSTRA

Се продава од: Aleksandar Gerasimov 12 фев. 17:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

150 МКД   180 МКД

Локација: Чешиново-Облешево, Кочани
Лешникот е екстра и е произведен во с.Санчево Кочани (халски џин, тонга џентиле, римски, истарски)
Нема посетени огласи
Кон почеток