Македонски | Shqip | English |

Cisterna

Се продава од: Aleksandar Gerasimov 12 фев. 17:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Чешиново-Облешево, Кочани
Возила : Друго
Механизацијата е во одлична сосотојба
Нема посетени огласи
Кон почеток