Македонски | Shqip | English |

Traktor Fiat 640

Се продава од: Emil 16 мај 09:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.360 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 000 ЕУР

Локација: Чешиново-Облешево, Кочани
Возила : Трактори
Марка: Fiat
Модел: OM 615
Se prodava traktor Fiat 640 I freza 180cm moze I odelno
Нема посетени огласи
Кон почеток