Македонски | Shqip | English |

IMT 577

Се продава од: Dragan 13 мај 19:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Локација: Чешиново-Облешево, Кочани
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 577
Vo dobra sostojba poveke inf na tel
Нема посетени огласи
Кон почеток