Македонски | Shqip | English |

Huawei Y6

Се продава од: Emilija 11 фев. 11:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 810 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 МКД

Локација: Кочани
Марка: Huawei
Модел: Y6
Се продава Huawei Y6. Телефонот е многу сочуван и е во одлична состојба.
Нема посетени огласи
Кон почеток