Македонски | Shqip | English |

Dukan vo trgovskiot centar vo Kocani

Се продава од: Ivana Вчера 02:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 31 m2
Локација: Кочани
Простории : Дуќани и Трафики
Dukanot e na prv kat vo trgovskiot centar vo kocani
Нема посетени огласи
Кон почеток