Македонски | Shqip | English |

Obicni i Polo maici za pecatenje

Оглас од претпријатие. Се продава од: Peko-Teks 17 авг. 11:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

106 МКД

Локација: Кочани
Производи : Облека и Текстил
Состав:100% памук. Сите видови на маици за печатење (машки, женски и детски) Лакоста маици на кратки ракави -до 50 броја 235 денари над 50 броја 225 денари Обични маици на кратки ракави - до 50 броја 110 денари над 50 броја 106 денари Лакоста маици на долги ракави - до 50 броја 270 денари над 50 броја 260 денари Обични маици на долги ракави -до 50 броја 170 денари над 50 броја 160 денари Изработуваме по нарачка на купувачите располагаме со каталог 20-30 бои. Вршиме брендирање/пешатење на вашата фирма.
Нема посетени огласи
Кон почеток