Македонски | Shqip | English |

Skoda Octavia V-RS 2.0TDI 184HP DSG

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

18 900 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Škoda
Модел: Octavia
Информации за возилото
» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
» DISTANCE CONTROL
» CANTON AUDIO SYSTEM

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2014
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 130585

ПОВЕЌЕ СЛИКИ И ДЕТАЛИ НА НАШИОТ САЈТ:

http://autowelt.mk/cars/audi-a3-sportback-s-line-s

Нема посетени огласи
Кон почеток