Македонски | Shqip | English |

Skoda Yeti 1.6TDI 105HP GREENLINE

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 800 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Škoda
Модел: Yeti
Информации за возилото
» Business Paket
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Затемнети Стакла
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Припрема за Телефон
Хром Пакет

Дополнителни информации
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 065395

http://autowelt.mk/cars/skoda-yeti-1-6tdi-105hp-gr

Нема посетени огласи
Кон почеток