Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 2.0 T.D.I 140KS

Се продава од: ivan Вчера 01:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.350 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 850 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
🇲🇰🇲🇰🇲🇰✔✔AUDI A3 2.0 T.D.I 8VENTILA ✔✔🇩🇪🇩🇪🇩🇪
PLATENI DAVACKI I CARINA
UVOZ OD GERMANIJA
-ABS
-ESP
-NOVI 4 GUMI MICHELIN
-EL.STAKLA
-EL.RETROVIZORI
-PODESUVANJE NA VOLAN GORE DOLU I PO DLABOCINA
-KLIMATA LADI ODLICNO
-SVETLA ZA MAGLA
-121.000 KM SO SERVISNA ISTORIJA
-GOLEM SERVIS (KORPA,LAMELA,ZAMAEC, REBREST KAIS)
-PRVA REGISTRACIJA 2007 GODINA
VOZILOTO E UNIKAT ZA CENITELI
072 -211- 901 🔛24/7 🔝🔝🔝
BEZ SUMOVI I TROPANJE STAKLO...
SERVISNA ISTORIJA
Нема посетени огласи
Кон почеток