Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.7tdi 180ks Manuel

Се продава од: Aleksandar Lazarov 17 септ. 19:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
audi a6 2.7tdi 180ks socuvano kako novo,….full oprema so koza,sistem parking senzori,dva kluca,napraven kompleten servis ulje filtri,kais, novi plocki,novi gumi continental,info na 077 654 120
Нема посетени огласи
Кон почеток