Македонски | Shqip | English |

BMW 120 carineto do registracija

Се продава од: Јовче Денес 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.710 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 700 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: 1-серии / BMW
Модел: 120
BMW 1, proizvedeno vo april 2009 god. 85kw, 2000cm3 so pominati 150 000km so 5 vrati, klima, grejaci vo sedista, parktronik.... uvezeno od Germanija i ocarineto -do registracija. Vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток