Македонски | Shqip | English |

BMW 316i compact

Се продава од: Vladimir 10 јул. 18:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.990 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 300 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 316
Registrirana do 07 2020
Parking senzori
Greaci na sedista
Avtomatski svetla
Tempomat
Kozha
Komandi na volan
DSC
Нема посетени огласи
Кон почеток