Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Captiva LS 2.0 127HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 27 јун. 13:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 19.090 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 800 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Chevrolet
Модел: Captiva
Информации за возилото
» Bi-Xenon
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Клима Уред
Централна Брава

Дополнителни информации
Регистрирана со зелен картон до 06.2018
2 Оригинални клуча
Перфектна состојба

ШИФРА: 094626

http://autowelt.mk/cars/chevrolet-captiva-ls-2-0-1

Нема посетени огласи
Кон почеток